szkolenie / Group Personal Training System

alt

01/ Opis szkolenia

GPTS jest swoistym ukłonem firmy AP i IFAA Polska w stronę instruktorów i trenerów poszukujących nowych wyzwań i rozwiązań treningowych. Sztandarowym szkoleniem AP jest Trener Personalny, jednak wraz z prężnie rozwijającym się rynkiem fitness wykreowała się nowa potrzeba, którą w kooperacji wraz z IFAA Polska - wiodącą prym w kształceniu instruktorów zajęć grupowych - postanowiliśmy zaspokoić!

Jest to kompleksowy system treningowy, zaprojektowany przez specjalistów z różnych dziedzin branży sportowej i fitness:

  • Agata Korzemiacka - Właścicielka firmy Athlete Performance, Trening funkcjonalny, Modelowanie sylwetki, Prehabilitacja, Specjalista do spraw żywienia
  • Rafał Kuźniewski - Anatomia palpacyjna, Prehabilitacja
  • Jonatan Kujawa - Trening funkcjonalny, Sztuki walki
  • Paweł Brejnak - Speedball®, Trening grupowy
  • Aleksandra Ciechalska - Trening grupowy
  • Przemysław Wojdalski - Przygotowanie motoryczne, Trening siłowo-wytrzymalosciowy, Crossfit
    (pomoc merytoryczna i metodyczna)

Korzystając z ich wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy program treningowy, tym samym wypełniając pustą niszę na rynku szkoleniowym.

Owocem naszej pracy jest 4-weekendowe szkolenie, podczas którego zaznajomicie się z wiedzą teoretyczną i praktyczną, umożliwiającą wam opracowanie kompletnego 3 miesięcznego programu składającego się z 24 lekcji 2 razy w tygodniu.

Program obejmuje pracę w małych grupach od 2 do 6 osób, które tworzymy w oparciu o ocenę funkcjonalną oraz motoryczną, co zapewnia możliwie indywidualne podejście do klientów oraz realizację ich priorytetów - zarówno tych sprawnościowych jak i sylwetkowych. Ponadto jest to dobry pomysł na wspólne spędzanie czasu ze znajomymi. Jak wiemy trening w grupie daje dodatkową motywację do systematycznej pracy nad swoim ciałem i zdrowiem.

Z drugiej strony jest to na pewno ciekawa alternatywa dla klubów fitness oraz instruktorów z sali czy trenerów personalnych. Stosunkowo niewielka grupa pozwoli na dopilnowanie każdego podopiecznego, a ekonomiczny aspekt dla klienta, pomoże spopularyzować tą innowacyjną i atrakcyjną formę treningów wśród klubowiczów.

Kurs zakończony jest teoretycznym i praktycznym egzaminem, po zdaniu którego uzyskacie 3 certyfikaty: Athlete Performance, IFAA Polska oraz Blackroll (z zakresu podstawowych techniki SMT).

Uwaga! Osoby przystępujące do kursu zobowiązane do posiadania wiedzy z danego zakresu anatomii, który wraz z materiałami otrzymają po dokonaniu przedpłaty w wysokości 100 zł. Zakres materiału nie wykracza poza podstawową wiedzę niezbędną w pracy trenera lub instruktora.

02/ program

1. Misja kursu, sprawdzenie wiedzy kursantów, fizjologia wysiłku fizycznego.
2. Ocena klienta.
3. Strategie korekcyjne.
4. Schemat lekcji.
5. Aspekty modelowania sylwetki.
6. Przygotowanie do pracy z ciężarem, schemat lekcji.
7. Ćwiczenia wielostawowe z ciężarem + akcesoryjne.
8. EGZAMIN!

03/ szkoleniowcy

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jej drugie imię. Z wykształcenia elektroradiolg. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE, objętej patronatem IFAA Polska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka przygotowania motorycznego oraz entuzjastka holistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracy szkoleniowej zajmuje się kompleksowym przygotowaniem zawodników sportów walki pod kątem wytrzymałościowo-siłowym.

Jonatan Kujawa

Jonatan Kujawa

Fizjoterapeuta, certyfikowany trener personalny oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona. Swoją pasję kieruje w stronę kompleksowego podejścia do klienta personalnego, prehabilitacji oraz treningu funkcjonalnego. Przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 10 lat w klubie karate Samuraj Szczecin, w którym dziś swoje doświadczenie przekazuje młodszemu pokoleniu. Miłość do sportów walki zaprowadziła go do klubu Berserker's Team Szczecin, gdzie kontynuuje swoją przygodę będąc dalej czynnym sportowcem. Entuzjasta zdrowego stylu życia, którego domena to być lepszą wersją siebie samego każdego dnia.

Aleksandra Ciechalska

Aleksandra Ciechalska

Magister wychowania fizycznego, trener personalny, instruktor fitness grupowego, szkoleniowiec, prezenter i master trenerka SpeedballSMFitness i IFAA Poland oraz Athlete Performance. Pracuje przy organizacji największej konwencji fitness w Polsce – Eu4ya. Manager ds. zarządzania i marketingu IFAA Poland. Zafascynowana jest również dietetyką i dietoterapią. Ola specjalizuje się zarówno w zajęciach choreograficznych jak i wzmacniających – wszelkiego rodzaju. Jej pasją od lat są również zajęcia wykorzystujące elementy sztuk walki – Aerobox oraz jest jedną z pierwszych w Polsce instruktorek SpeedballSM Fitness, nowej formy grupowego treningu funkcjonalnego. Wraz ze szkoleniowcami z Athlete Performance prowadzi innowacyjne szkolenie Group Personal Training System - połączenie treningu indywidualnego z treningiem grupowym..

Paweł Brejniak

Paweł Brejnak

Międzynarodowy prezenter Akademii Fitness IFAA Polska oraz szkoleniowiec Athlete Performance, właściciel Fitness Club Palladium Pułtusk. Od 2006 r. instruktor kulturystyki i fitness, a od 2015 r. osobisty trener. Od wielu lat uczestnik konwencji i warsztatów fitness w Polsce jak i poza granicami kraju. Na co dzień trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych: trening funkcjonalny, speedball fitness, step choreography, power dumbell i wiele innych. Od 2014 r. zafascynowany dietetyką. Wiedze swą zdobywa szkoląc się u czołówki dietetyków w Polsce. Jak sam mówi – nie lubi zamykać się na jedno żywieniowe spojrzenie, dlatego sięga po informacje z „wielu głów” szeroko pojętej dietetyki..

04/ cena

2200 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ
Terminy już po nowym roku

06/ zapisz się