szkolenie / Ketoza - Lipidy pod lupą

alt

01/ Opis szkolenia

Wyobraź sobie sytuację, w której budzisz się bez budzika, często jeszcze wraz ze wschodem słońca, a twój umysł jest czysty i czujny aż do momentu gdy zamykasz oczy, kładąc się spać. W zalewie powszechnych zaleceń suplementacyjnych ocierających o lekomanię, Athlete Performance proponuje naturalną alternatywę na drodze do poprawy jakości życia – wykorzystanie właściwości zapomnianych, endogennych substratów energetycznych – ciał ketonowych.

W ostatnich latach wśród osób dbających o swoją formę czy zdrowie triumfy świecą modele żywieniowe o niskiej podaży węglowodanów, natomiast dieta ketogeniczna jako „skrajna i niebezpieczna” stała się swoistym brzydkim kaczątkiem, traktowanym po omacku lub z przymrużeniem oka. W związku z tym, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, Athlete Performance jako pierwsza firma szkoleniowa w Polsce organizuje kurs skierowany do wszystkich tłuszczożerców – KETOZA – LIPIDY POD LUPĄ. Tym samym zapraszamy na pierwsze w Polsce szkolenie dotyczące ketozy oraz poszczególnych modeli diety ketogenicznej, które bardzo często, co warto nadmienić nie wykluczają spożycia węglowodanów, a jedynie optymalizują wykorzystanie glukozy.

Ze względu na mnogość zależności oraz potencjalnych zastosowań ketozy, kurs zostanie podzielony na wiele poziomów, natomiast pierwszy z nich zostanie poświęcony podstawom jak geneza oraz praktyczne wskazówki w komponowaniu diety. W dalszych modułach zostaną również szczegółowo omówione kwestie personalizacji względem trybu życia, aktywności czy stanu zdrowia i wykorzystanie w konkretnych przypadkach dietetyki klinicznej.

02/ program

MODUŁ 1

1. Ketoza jako zapomniany stan fizjologiczny na drodze „ewolucji” człowieka - odwołanie do koncepcji PALEO
2. Wady i zalety w zestawieniu z popularnymi modelami żywieniowymi typu LCHF
3. Wojna o cholesterol – fakty vs przemysł farmaceutyczny
4. Historia popularyzacji diety ketogenicznej i udokumentowane wykorzystanie w dietetyce klinicznej
5. Przeciwwskazania do stosowania tej formy odżywiania i stylu życia
6. Keto-adaptacja, czyli jak przeżyć z godnością „glukozowy odwyk”
7. Podstawy komponowania diety ketogenicznej

03/ szkoleniowcy

Rafał Wilk

Rafał Wilk

Do niedawna zawodowo aparatowy procesów chemicznych, aktualnie Trener Personalny IFAA na pełnym etacie. Niesforna głowa pełna pytań i wątpliwości, wiecznie głodna poszukiwanych odpowiedzi. Stale zwiększa swoją wiedzę poprzez kursy dokształcające, książki i publikacje naukowe oraz kompleksową współpracę z trudnymi, często „niechcianymi przypadkami”. Miłośnik naturopatii oraz holistycznego podejścia do medycyny i człowieka. Sceptyk tendencyjności obecnej w środowisku fitness jak gotowe schematy i szablony czy też narzucanych ram według popularnych systemów dietetycznych.W swojej pracy skoncentrowany wokół podstaw fizjologii i biochemii, popartych odpowiednią analityką oraz obraną na jej podstawie metodyką względem indywidualnego przypadku. Entuzjasta personalizacji od diety, po trening, do suplementacji, kończąc nierzadko jeszcze na stylu życia czy stanie umysłu. Świeża krew i mocna alternatywa!

04/ cena

320 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.


Uwaga promocja! Zapisując się z góry na dwa moduły nie płacisz 640 zł, a tylko 520 zł. Zachęcamy do zapisów!

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ
WARSZAWA
Ketoza - Lipidy pod lupą 14 październik 2017 (godz. 10:00) Warszawa

06/ zapisz się