szkolenie / Żywienie i suplementacja dla osób aktywnych

Żywienie i suplementacja dla osób aktywnych

01/ Opis szkolenia

W dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia oraz aktywność ruchowa przechodzą renesans. Rośnie świadomość społeczeństwa o tym, jak ogólnie zadbać o zdrowie. Wraz z rozwojem kultury fizycznej odrodzenie przechodzi także branża fitness i trening personalny.

Fundamentem codziennego trybu życia jest ŻYWIENIE. Odpowiednio dopasowania dieta i suplementacja pomaga nam poprawić zdrowie, sen, pracę, trening = całe nasze życie. Trenerowi natomiast pomaga w pełni zadbać o rozwój podopiecznych.

Athlete Performance przedstawia warsztat z dietetyki jako kompleksowe przygotowanie i poszerzenie świadomości o zdrowym odżywianiu dla każdego. Treść kierowana jest do trenerów personalnych, trenerów zajęć grupowych, bywalców klubów fitness i siłowni oraz wszystkich tych, którzy pragną wdrożyć zdrowe i racjonalne strategie żywieniowe do swojej codzienności.

W trakcie warsztatu omawiane będą podstawowe zagadnienia dotyczące doboru odpowiedniej diety i suplementacji, ich rola i znaczenie poszczególnych makro- i mikroskładników w naszym organizmie. Przeanalizujemy też wpływ wybranej diety na redukcję tkanki tłuszczowej oraz budowanie masy mięśniowej. Poruszymy także wiele innych aspektów dietetyki i suplementacji, aby ostatecznie zająć się przygotowaniem pełnych planów żywieniowych w oparciu o nasze cele i założenia.

02/ program

1. Czym jest energia i skąd pochodzi
2. Ustalenie zapotrzebowania energetycznego
3. Typy budowy sylwetki - omówienie morfii
4. Mikro i makro składniki. Ich rola w organizmie
5. Strategie żywieniowe oraz ich praktyczne zastosowanie
6. Omówienie najpopularniejszych suplementów na rynku
7. Stakowanie suplementów pod konkretne przypadki
8. Wspólne warsztaty

03/ szkoleniowcy

Krzysztof Krauze

Krzysztof Krauze

Szkoleniowiec, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz czynny zawodnik kategorii Men’s Physique. Autor warsztatów z zakresu modelowania sylwetki oraz dietetyki i suplementacji. Trener z 8 letnim doświadczeniem. Koordynator obiektów sportowych sieci Tiger Gym w latach 2016\2017. Jako zawodowy kulturysta, w swoim dorobku sportowym posiada następujące osiągnięcia: 3 miejsce - Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2015, 3 miejsce - Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne Słupsk 2015, 2 miejsce - Mistrzostwa Polski Kielce 2015, 2 miejsce - Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2015, 3 miejsce - FIWE Warszawa 2015, Top 15 - Zawody Mr Olympia Spain Marbella 2016, 4 miejsce - Zawody Mr Olympia Italy San Marino 2016, 2 miejsce - Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017.

04/ cena

420 zł


Pełna opłata za uczestnictwo musi zostać wniesiona najpóźniej w ciągu 7 dni od zapisania się (nie później niż 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia).

Nr konta do płatności wysłany jest poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź proszę w swojej skrzynce folder SPAM.

05/ terminy

SZKOLENIE DATA MIEJSCOWOŚĆ DOSTĘPNOŚĆ
WARSZAWA
Żywienie i suplementacja dla osób aktywnych 2-3 grudnia 2017 (godz. 10-16:00) Warszawa

06/ zapisz się